İkiz Rulo Rampa

Standart olarak 25cm genişliği aşmayacak şekilde üretilmektedir. 15cm ile 40cm aralığında üretimi mümkündür.

İkiz Rulo Rampa; 20cm x 25 cm’lik basamakların birbirine eklenmesi ile istenilen uzunlukta imal edilir. Basamaklar, özel olarak imal edilmiş 1 çift Bağlantı cıvatası (DIN-1651) ile 1 çift fiberli somun (DIN-985)  kullanılarak birbirine bağlanır. Basamak adetinin sınırı yoktur. Çıkılacak yükseltiye bağlı olarak (T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı; ISBN:978-975-19-4679-9 da yer alan, TSE 9111: Özürlüler ve hareket kısıtlılığı bulunan kişiler için binalarda ulaşılabilirlik gerekleri) standartları belirtilmiş şartlar altında uzunluk belirlenir. İhtiyaca bağlı olarak dönüş ve dinlenme sahanlıkları da portatif olarak imal edilmektedir.

İkiz Rulo Rampanın 1metresi, 4,5 kg dır. (Çifti 9 kg.)

Yük Taşıma kapasitesi, İkiz Rulo Rampanın uzunluğuna bağlı olarak değişmektedir. 1mt İkiz Rulo Rampa, güvenli olarak 1800 kg yük taşıyabilmektedir. 2,5mt uzunluğunda güvenli yük taşıma kapasitesi, 800 kg dır. 3.5mt uzunluğu aşan rampalar, pratik olarak takıp sökülebilen ayaklar ile desteklenerek esnemeleri önlenir.

İkiz Rulo Rampanın her iki yanında, tekerlerin rampa üzerinden kenarlara düşmesini engelleyen 3cm yüksekliğinde bariyerler mevcuttur. Korkuluk montajına da uygundur.

İkiz Rulo Rampa ; bisiklet, motosiklet ve ATV gibi birçok tekerlekli aracın yüklenmesi için de rahatlıkla kullanılabilir.

 

 

İkiz Rulo Rampa Güçlü

İkiz Rulo Rampa

 

ERİŞİLEBİLİRLİK İZLEME VE DENETLEME YÖNETMELİĞİ ulaşmak için tıklayınız.

ERİŞİLEBİLİRLİK İZLEME VE DENETLEME FORMLARI ulaşmak için tıklayınız.