Çanta Rampa – Araç Engelli Rampası

Çanta Rampa – Araç Engelli Rampası ; Tekerlekli sandalye kullanan engellilerin her türlü araç binişlerini kolayca sağlanması için tasarlanmıştır. Özel tasarımı sayesindeDelme, Montaj, Kurulum, Projelendirme gerektirmez; Modülerdir.

Çelik ve alüminyum alaşımlarından imal edilmektedir. Rulo Rampa Araç Engelli Rampası, üzerindeki çizilmeye ve darbeye dayanıklı kaplamaları sayesinde, korozyona (paslanma, kararma vb.) maruz kalmaz. Her türlü iklim koşullarında, kapalı ve açık alanda kullanıma uygundur. Rulo Rampa Araç modeli deniz suyuna dahi dayanıklıdır.

Özel olarak tasarlanmış dişli yüzeyi sayesinde tekerlekli sandalye kaymadan ve sarsılmadan rahatlıkla yol kat edebilir.  Izgara boşlukları, yürümeye ve baston kullanmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Her türlü iklim koşulunda (Kar, yağmur, çamur, buzlanma vb.) kullanımı son derece güvenlidir.

Standart olarak 20cm genişliğinde üretilmektedir.

Çanta Rampa – Araç Engelli Rampası sabitleme aparatları dahil 1metresi, (2,5+2,5) 5kg dır.

Yük Taşıma kapasitesi, Rulo Rampa Araç Engelli Rampasının uzunluğuna bağlı olarak değişmektedir. 1mt Rulo Rampa Araç güvenli olarak 500 kg yük taşıyabilmektedir. 2,5mt uzunluğunda güvenli yük taşıma kapasitesi, 250 kg dır.

Çanta Rampa – Araç Engelli Rampasının her iki yanında, tekerlerin rampa üzerinden kenarlara düşmesini engelleyen 6 cm yüksekliğinde bariyerler mevcuttur.

Çanta Rampa – Araç Engelli Rampası; bisiklet, motosiklet ATV ve çim biçme makinası gibi birçok tekerlekli aracın yüklenmesi için de rahatlıkla kullanılabilir.

Çanta Rampa

Çanta Rampa